Moc umysłu

( opublikowane: Niedziela godz.13:29 2018-01-28) komentarzy: 0 , czytane: 3963 razy

Emocje podążają za myślą. Podświadomość podąża za emocjami i myślą.

Działanie podąża za podświadomością.

W skróciepierwsza jest myśl, potem emocje, dalej moc podświadomości, która daje odpowiedż - uruchamia działanie własne i otoczenia. Ustanowienie wewnętrznej harmonii i spokoju skutkuje pozytywnym podejściem do siebie, ludzi, okoliczności, co ma zaskakująco dobry wpływ na tok życia we wszystkich jego obszarach.

Oddal złe emocje, pielęgnuj dobre - załóż różowe okulary i zmień punkt siedzenia dla lepszego widzenia!!!!

                                                         medycyna naturalna

 Jednym z czynników determinujących Twoją chorobę, osłabienie systemu odpornościowego, przedwczesnego starzenia jest, poza złym odżywianiem, siedzącym trybem życia, toksycznym środowiskiem i uwarunkowaniami genetycznymi    Twoja własna postawa wobec siebie, ludzi, życia, otoczenia.

Brak idei, wiary i ufności buduje marazm, niechęć, poczucie bezużyteczności, a za tym idą negatywne odczucia zazdrości, pretencji do ludzi i losu o zły stan zdrowia i inne niepowodzenia. Popadasz w stres, depresję, bezsenność .....

Jeśli jesteś w stanie / A JESTEŚ / oderwać złe myśli od ciemnej strony życia i przekuć je w radość istnienia bo masz tak dużo do zrobienia i czekają na Ciebie cudowne rzeczy - to wejdziesz na początek dobrej drogi. Znany motywator Nick Vujicic nie ma rąk i nóg, jedynie stopę u dołu tułowia - stopę, która służy mu do pisania, używania komputera, pływania, gry w golfa i osiągania sukcesów mówcy na całym świecie jest szczęśliwym, spełnionym człowiekiem!!!!!

Jeśli masz to, czego on nie ma, możesz przynajmniej wytyczać i realizować najpierw mniejsze, póżniej coraz większe cele.

 

 

"Przeciętność jest cechą masowego umysłu. Jego zawartość stanowi codzienne myślenie wszystkich ludzi na świecie. Większość tych myśli ma charakter negatywny! Masy wierzą w choroby, tragedie, klęski, katastrofy, wszelkiego rodzaju przesądy oraz wojny i chętnie widzą zło w człowieku. Jeśli nie stworzysz i nie pielęgnujesz własnego, osobistego myślenia, masowy umysł ze swą lawiną lęków i licznymi przesądami wniknie w twój umysł i będzie myślał za ciebie. Wyrwij się z kręgu narzucanych przez masy myśli i myśl samodzielnie o prawdzie, miłości, szlachetności..."

"Nikt nie odniesie sukcesu, jeśli wcześniej mentalnie nie zidentyfikuje się z sukcesem."

fragmenty książki "Ukryta moc" Joseph Murphy

 

 

 

Przyciągaj do siebie co chcesz!

.. zdrowie, urodę, energię, dostatek, miłość, powodzenie, sukcesy....... Jesteś magnesem dla tych dóbr jeśli porzucisz zwątpienie, nienawiść, zazdrość, poczucie winy - jeśli pokochasz siebie z całym arsenałem swoich plusów i minusów. Miłość własna pozbawiona próżności jest Twoim napędem do tworzenia swojego życia według własnej wizji. Wizję musisz umieścić w swoim umyśle ze szczegółami. Wizja to cel, a posiadanie celu uskrzydla nawet wtedy, kiedy praca włożona w jego osiąganie i kolejne porażki nie będą zbyt wysoką ceną za budowanie przy okazji swojej lepszej, silniejszej osobowości.

 

Zatrzymaj w sobie dziecko - nie daj mu uciec - ciesz się z małych rzeczy  i płacz, kiedy boli 

Ulegam dobrym emocjom, odpycham złe, dużo się śmieję, pozwalam sobie na płacz jak mi coś doskwiera, nie narzekam - szukam rozwiąząń dla moich problemów wiedząc, że ucieczka od nich nic nie da, a po drodze i tak pojawią się nowe. Stawiam przed sobą małe i większe cele, które stają się moimi pasjami na czas ich realizacji. Jakoś dziwnie się dzieje, że gdy zajęta jestem dążeniem do wykonania zadania inne problemy, czy niepowodzenie blakną i tracą swoją rangę.

Pisanie tej stronki tak mnie pochłonęło, że stało się na obecny czas celem nadrzędnym. Obecnie pracuję nad innym projektem, ponieważ mam tyle pomysłow na spełnienie się, że brak mi czasu na narzekanie i starzenie.

 

 

 

naturalne suplementy

 moc umysłu


Najczęściej komentowane:
Domowa bomba zdrowia
2018-01-31 15:46:13