RADŹ SOBIE Z GŁOWĄ

AFIRMACJA
( opublikowane: 2018-05-02 18:36) komentarzy: 0 , czytane: 2506 razy

Pozytywne nastawienie do siebie, ludzi i otoczenia to jeden z filarów dobrego zdrowia, samopoczucia, wyglądu.

Dobrze jest jeszcze robić to, co się lubi, a jeszcze lepiej zarabiać na swoich pasjach. Niestety niewielu jest to dane, ale nie znaczy to, żeby odważnie realizować się w ulubionych tematach. Ostatnio zajęło mnie bardzo pisanie lekkich, radosnych tekstów do melodii ludowych, a za tym przyszłą chęć wizualizacji mojej pracy i stąd pojawiło się na youtube kilka moich piosenek. Są zaśpiewane delikatnie mówiąc "tak sobie" - mam starty głos, ale wkładam w to całe serce i czuję się z tym dobrze, tak dobrze że nie mam czasu i chęci myśleć i mówić o chorobach. Czuję się wspaniale, jestem odważna i silna, tak jak śpiewam. Zapamiętane fragmenty szczególnie pozytywnych tekstów podśpiewuję sobie gdzie się da....i to naprawdę działa!!!! Po prostu wywołują uśmiech na mojej twarzy, a za tym idą uśmiechy innych ludzi i jakiś czarowny klimat wokół mnie. Polecam.... no i zachęcam do obejrzenia filmików, są krótkie - każdy trwa ponad minutę.... zalecam oczywiście życzliwość, która wraca i loajkowanie, subskrybowanie i polecanie dalej.

 

afirmacja

 

 


Moc umysłu
( opublikowane: 2018-01-28 13:29) komentarzy: 0 , czytane: 3964 razy

Emocje podążają za myślą. Podświadomość podąża za emocjami i myślą.

Działanie podąża za podświadomością.

W skróciepierwsza jest myśl, potem emocje, dalej moc podświadomości, która daje odpowiedż - uruchamia działanie własne i otoczenia. Ustanowienie wewnętrznej harmonii i spokoju skutkuje pozytywnym podejściem do siebie, ludzi, okoliczności, co ma zaskakująco dobry wpływ na tok życia we wszystkich jego obszarach.

Oddal złe emocje, pielęgnuj dobre - załóż różowe okulary i zmień punkt siedzenia dla lepszego widzenia!!!!


Nawyki
( opublikowane: 2018-01-28 13:28) komentarzy: 0 , czytane: 3783 razy

Jesteśmy więżniami własnych nawyków, przyzwyczajeń i upodobań nabytych przez lata całego dotychczasowego życia. Nie wszystkie z nich dobrze służą naszej kondycji, ale ... liczymy na to, że NAS nie dotyczą choroby, starość, itp. Do czasu, aż .... najpierw ledwo odczuwalne zwiastuny; jakieś bóle przelotne, chwilowe niedomagania, uciski, osłabienia; lekceważone do momentu, gdy stan jest "nie do wytrzymania", gdy wyniki badań lekarskich przekraczają normy, a diagnoza p. doktor brzmi złowieszczo "ta choroba wymaga zażywania lekarstw do końca życia".

Uwierz mi - nie zawsze wymaga - sięgnij po świadome działania naprawcze, bo tylko TY masz moc by powrócić do pełni życia. Jeśli jeszcze cieszysz się zdrowiem - tym bardziej - ciesz się jak najdłużej podejmując słuszne decyzje i mądre wybory.

                       


Zgoda buduje...
( opublikowane: 2018-01-28 13:27) komentarzy: 0 , czytane: 4220 razy

Jako, że uparcie dążyć musisz do zreformowania swoich relacji życiowych, przeto, jeśli w konflikcie jakimś tkwisz, trudnym do rozwiązania, a drogi wyjścia nie widzisz; sięgnij do mózgu po rozum i doświadczenie, do duszy po spokój, i ze swym antagonistą pojednaj się w sobie. Do załagodzenia sporu doprowadż, a samo dobro dla Ciebie wyniknie z tego.

Wszechobecną energią możesz sterować tak, by ku chwale Twojej działać mogła.

"Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz stracisz życie" - rzekł hr Aleksander Fredro

Przeto, że natura Ciebie stworzyła w pełni - pustkę w swym sercu treścią dopełnij.

Ni cziuszki drogie, kosmetyki, ni pudru tona czy lakieru nie starczą, by aplauz wzbudzić, gdzie się pojawisz. W klasę, prezencję, maniery dobre można się przyoblec, by opakowanie godne było treści Twojej wewnętrznej - bo ona to reprezentuje Ciebie i drogę do tego co zechcesz toruje.

"Miarkuj się w złości, lico rozjaśnij, tak krótko żyjesz - lepiej bez waśni" - moje

 


Trzymaj postawę
( opublikowane: 2018-01-24 16:01) komentarzy: 0 , czytane: 2693 razy

Zainspirowana artykułem Poczty Zdrowia apeluję do wszystkich podłamanych psychicznie, pełnych wątpliwości, zniechęconych, zmartwionych, skulonych, zgarbionych.....i cierpiących na bole plecow:

 

WYPROSTUJ SIĘ !!!!!!!

 

Postawa zwycięzcy: rozluźniony, prosty kręgosłup, ramiona do tyłu, miednica do przodu - wzmacnia mięśnie podtrzymujące kręgosłup i z biegiem czasu uwalania od bolu plecow.

Inny, rownie ważny aspekt - utrzymywanie takiej pozycji /na siedząco i stojąco/ na codzień daje wspaniałe efekty psychologiczne: buduje poczucie własnej godności w umyśle, ktory przetwarza ten impuls w bodziec do samorozwoju, działania, wytyczania celow i dążenia do ich osiągania.

Każdy zwycięzca w każdej dziedzinie przyjmuje wyprostowaną, wręcz napuszoną postawę w niekontrolowany sposob - czuje się lekko, młodo, pozytywnie i jego ciało wyraża te stany. 

Patrząc na osoby skulone, zgarbione wiemy instynktownie, że coś je dręczy, że cierpią i po zwierzęcemu zwijają grzbiet.....Gdy tymczasem wystarczy się wyprostować, by dostać zastrzyk pozytywnej energii.

wyprostuj się

 

 

Nie daj się - WYPROSTUJ SIĘ - w wyniku ewolucji jesteś myślącym człowiekiem, ktory wie, że wszystko mija, a podwijanie ogona pod skulony grzbiet, to jak oczekiwanie na kolejne baty od życia.

 

  
Najczęściej komentowane:
Domowa bomba zdrowia
2018-01-31 15:46:13

Pragniesz wzmocnić się..

Pragniesz wzmocnić się i uodpornić na choroby dostarczając sobie całe bogactwo właściwości z tych roślin w naturalnej formie, w jednej porcji, i nie wierzysz, że to możliwe albo sądzisz, że za drogie?

Zadzwoń do mnie 601 177 558 .

To tak niewiele, co możesz zrobić dla swojego zdrowia.